Bizi Arayın +90 212 886 78 80
Bize Yazın [email protected]
Bize Uğrayın Haritada Görün

Hakkımızda

TÜRKİYE’DE VE BİRÇOK DÜNYA ÜLKESİNDE  UN VE EKMEK GELİŞTİRCİLERİNDE İLKLERE İMZA ATAN FİRMA

VATAN ENZİM GIDA İNŞAAT OTOMOTİV TURİZM SAN. ve TİC. A.Ş.

Vatan Enzim Gıda İnşaat Otomotiv Turizm San. Tic. A.Ş. ,  Fevzi Avcı tarafından 1987 yılında un sektöründe yaşanan kalite problemlerine çözüm üretmek amacıyla kurulmuştur.

Vatan Enzim Gıda İnşaat Otomotiv Turizm San. Tic. A.Ş. , dünya genelinde un sanayisine un geliştiricilerin tanıtımı amacıyla kurulduğu günden itibaren  gelişmiş laboratuvarı ve uzman teknik kadrosuyla kalite ve dürüstlükten asla ödün vermeden hizmet ve danışmanlık vermektedir.

Ülkemizde yetişen buğdayların kalite standardizasyonu yeterli düzeyde olmadığı gibi bölgelere göre  de büyük değişimler göstermektedir. Bu kavramdan yola çıkarak gelişmiş AR-GE bölümüyle sürekli araştırmalar yaparak PROVİT katkı maddeleriyle un sanayicisine kalite standardizasyonunu sağlamada destek olmaktadır.

Vatan Enzim Gıda İnşaat Otomotiv Turizm San. Tic. A.Ş. , ürettiği katkı maddelerinin 7’den 70’ e herkes tarafından tüketilen ürünlerde kullanıldığının bilinci ve sorumluluğunu her zaman taşımaktadır. Bu bilinçle hala hazırda faaliyetlerini sürdürdüğü binada Türkiye Cumhuriyeti Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının izniyle üretim yapılmaktadır.

Her zaman üreten ve öncü olan Vatan Enzim Gıda İnşaat Otomotiv Turizm San. Tic. A.Ş. un katkı maddelerinin ihracatında  da ülkemizde faaliyet göstermektedir. Bugün, dünyada un geliştiricileri üreten ve satan pek çok firmayla kalite açısından rekabet edebilir düzeyde çalışmaktadır. Halen devam eden ihracatıyla daha da büyüyerek ülkemiz ekonomisine daha fazla katkıda bulunmayı hedeflemektedir.      

Vatan Enzim Gıda İnşaat Otomotiv Turizm San. Tic. A.Ş.  , Türkiye Cumhuriyeti Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının izniyle TR-34-K-001121 işletme kayıt numarası ile, Türk Gıda Kodeksine  ve uluslararası standartlara uygun ‘güvenilir’ un ve ekmek geliştiriciler üretmektedir.