Bizi Arayın +90 212 886 78 80
Bize Uğrayın Haritada Görün

Ar-Ge

Un fabrikalarına unlu mamül üreticilerine geliştiriciler sağlayan firmamız Vatan Enzim halkın en önemli besin maddesini oluşturan ekmek ve unlu mamül  üretiminden tüketimine kadar her noktada besin değerinin yüksek , tüketici için yeterli ve uygun sağlık koşullarını karşılaması gerekliliği bilincini taşımaktadır.

Kaliteli un ve unlu mamül  üretimi bilinçli hammadde kullanımı ile olmaktadır. İmalatlardaki kalite problemleri kullanılan hammaddelerin olumsuz yanlarının iyileştirilmesiyle giderilmektedir.

Piyasa taleplerine bağlı olarak  un kalitesindeki sorunları gidermek ve tüketici memnuniyetini göz önünde bulundurarak un ve ekmek geliştiriciler kullanılmaya başlanmıştır.

Piyasa talebini karşılamak ve kaliteli bir ürün elde edilmesini sağlamak için geniş bir araştırma geliştirme yapılması gerekmektedir.

Vatan Enzim“de üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlama” ilkesi çerçevesinde bünyesinde ürün ve hizmet bazında sürekli gelişimi sağlamakla yükümlü Araştırma – Geliştirme departmanını yapılandırmıştır.

YENİ ÜRÜN GELİŞTİRME  VE  LABORATUVAR DESTEĞİ

laboratuar hizmetlerinin doğru ve zamanında gerçekleşmesi için gerekli şartlar ve koordinasyon sağlanmaktadır.

Vatan Enzim Ar- Departmanı piyasa ve müşteri taleplerini en üst düzeyde karşılayabilmek için üniversiteler , enzim üretici firmaları ve Tübitak ile dirsek teması halinde olup yapılan yeni buluşları yakından takip etmektedir.

Piyasadaki ürünlerin takibi ve ürün kalitesi devamlılığı açısından firma üstünlüğünün sağlanması için sürekli argeler yapılmaktadır.

Dünyada sektörümüz ile ilgili yeni taknolojiler takip edilerek  bu gelişmeler ürün ve hizmetlerimize yansıtılmaktadır.

SEKTÖREL DANIŞMANLIK VE SÜREKLİ EĞİTİM

Uzman ve deneyimli teknik kadromuz  bilgi ve deneyimlerini  fabrikaların teknik ekibiyle koordineli bir şekilde çalışarak gerekli eğitim programları oluşturularak gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda satışını yapmış olduğumuz ürünlerin doğru kullanımını sağlamak ve müşterilerimizin standart ürün kalitesini korumak amacıyla ürün çeşidine göre hammadde alımından  son ürüne kadar problem çözme konusunda sürekli teknik destek verilmektedir.

Gelişmiş alt yapı ve olanaklarını titiz ve ayrıntılı çalışarak en iyiye ulaşma ilkesiyle birleştiren Vatan Enzim Ar-ge departmanı kalite politikası çerçevesinde sektörde en iyi olmanın kaliteden geçtiği inancıyla çalışmaktadır.

Ar-Ge Laboratuarımız